ایده های جدید نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

هرگز تاثیر رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان خود را در زیبایی و فضای دلچسبی که از نتیجه ی آن در محیط خانه حاصل می شود دست کم نگیرید. روش های زیادی برای تغییر فضای دکوراسیون داخلی خانه از طریق رنگ آمیزی دیوارها وجود دارد، به همین دلیل ما در این مقاله ایده هایی از نقاشی ساختمان را گردآوری کرده ایم تا شما بتوانید، سبک خانه خود را به شیوه ایی خلاقانه تقویت کنید.

ایده های نقاشی ساختمان

1. نقاشی کنج دیوار

اگر از یک اتاق برای کاربردهای متفاوت استفاده می کنید و می خواهید فقط از یک رنگ دلخواه برای نقاشی دیوارهای آن استفاده کنید، بهترین راه، نقاشی ساختمان در گوشه ایی از کنج دیوار اتاق می باشد. این طرح از رنگ آمیزی ساختمان می تواند در مکان هایی همچون: محل کار، ناهار خوری و یا محلی که برای مطالعه در نظر گرفته اید استفاده شود.

استفاده از خطوط واضح در نقاشی گوشه دیوار

خطوط تمیز و واضح این بخش از رنگ مستطیلی بسیار زیبا و دوست داشتنی است، به طوری که این قسمت نشیمن را کاملاً منطبق کرده و درب آن را به طرز هوشمندانه ای مخفی می کند.

این ویژگی رنگ دیوار همچنین باعث انتقال از یک فضای داخلی خنثی به یک فضای روشن و رنگارنگ می باشد که با صندلی ها و گلدان ها نیز بیشتر خود را نشان می دهد.

 

استفاده از اشکال انتزاعی در نقاشی گوشه دیوار

اشکال انتزاعی، یکی از ایده های نقاشی ساختمان است که در رنگ آمیزی دیوارهای اتاق نشیمن مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از اشکال انتزاعی به خصوص اشکال گرد و بدون گوشه می تواند فضای اتاق را وسیع تر و روشن تر نشان دهد.

2- ایجاد فضایی مناسب برای مطالعه با نقاشی ساختمان

تعدادی از مردم، کار در خانه را به دلایلی همچون: دوری از آلودگی، دورکاری، کار با فضای آنلاین، تعادل بین کار و زندگی و دلایل مختلف دیگر انتخاب می کنند.

به همین دلیل، نیاز به یک محیط برای ساخت فضای کاری کاربردی، ارگونومیک و الهام بخش در ساختمان خانه بسیار حائز اهمیت است. اتاق خواب های اضافی به اتاق کار دومنظوره/اتاق مهمان تبدیل می شود و از طاقچه ها و دیگر فضاهای گذرا برای ایجاد فضای اضافی روی میز استفاده می شود.

هنگامی که تنها هدف اتاق این نیست که یک دفتر کار خانگی باشد، منطقه بندی محل کار بسیار مهم است و رنگ آمیزی دیوار به شما در انجام این کار کمک می کند و همچنین در قیمت نقاشی ساختمان صرفه جویی می شود.

 

آیا به دنبال تغییر دکوراسیون منزل خود هستید یا به یک متخصص نیاز دارید؟ به صورت رایگان و بدون تعهد با یکی از مشاوران نقاشکار تماس بگیرید تا در چگونگی اجرای پروژه ها به شما کمک نمایند.

 

استفاده از خطوط مورب در نقاشی دیوار

ما در اینجا عاشق تضاد بین روشنایی و تاریکی هستیم. خط مورب علاقه و خلاقیت را اضافه می کند، رنگ تیره فضای کاری شما را محدود می کند در حالی که تن نور را حفظ می کنید، باعث می شود اتاق بیش از حد تاریک نشود تا ذهن شما را تحریک کند!

تابلوی اعلانات خود را قاب کنید

شما هرگز نمی پرسید محل کار در این اتاق کجاست. یک نوار رنگ ساده به عرض میز و محل ذخیره سازی فضای مطالعه را افزایش می دهد و رنگ زرد پر جنب و جوش را به آن اضافه می کند. رنگی که می تواند به شما احساس شادی بدهد حتی زمانی که سخت کار می کنید!

استفاده از اشکال هندسی

بله، طاق ها و دایره های گرد شده در حال حاضر فوق العاده شیک هستند اما ما هندسه های وفادار خود را فراموش نمی کنیم. اشکال و الگوهای هندسی که هنوز بسیار متنوع هستند و همچنین می توانند به عنوان “منطقه بندی” برای دفتر خانه شما دو برابر شوند.

 

آیا به دنبال تغییر دکوراسیون منزل خود هستید یا به یک متخصص نیاز دارید؟ به صورت رایگان و بدون تعهد با یکی از مشاوران نقاشکار تماس بگیرید تا در چگونگی اجرای پروژه ها به شما کمک نمایند.

 

3- نقاشی ساختمان تا نصف ارتفاع

در این ایده انعطاف پذیری وجود دارد که هیچ گونه محدودیتی را برای رنگ آمیزی تا نیمه ی دیوار ایجاد نمی کند. ایجاد خط افقی دور تا دور اتاق می تواند راهی برای افزایش جذابیت دکوراسیون اتاق باشد. اگر چه که این خطوط با استفاده از هر یک از اشیا در محیط ممکن است تغییرات خاص خود را داشته باشند.

 

سرتخت خود را رنگ آمیزی کنید

هیچ قانون و اجباری برای انتخاب طرح و ایده ی رنگ آمیزی اتاق خواب شما وجود ندارد. با پایین ترین هزینه می توانید رنگ آمیزی کم رنگی به صورت یک نوار در پشت و پایین تخت جلوه ایی انتزاعی را از بزرگ بودن و یا بالدار بودن تخت خلق کنید. علاوه بر این اگر می خواهید از حالت های عصبی و استرس زا دور باشید، این نوع از نقاشی دیوار می تواند راهی عالی برای آمش بخشیدن به محیط اتاق شما باشد.

 

تا ارتفاع قفسه ها نقاشی کنید

روش های زیادی برای قاب بندی با رنگ آمیزی وجود دارد، این امر به دنبال ارتفاع قلاب های دیواری، قفسه، خط سقف قبل از شروع به شیب، طاقچه تصویر یا قاب است. این یک پایان واقعاً کامل و تمیز به پروژه نقاشی شما می بخشد.

 

افزودن کاراکتر

ترکیب رنگ آمیزی ساختمان با کاغذ دیواری می تواند راهی عالی برای شخصیت بخشیدن به فضای اتاق باشد. استفاده از قاب های دیواری با قاب بندی و فاصله های هوشمندانه بین رنگ و کاغذ دیواری در راهروها می تواند شگفت انگیز باشد.

4. از کف تا سقف

نقاشی ساختمان فقط با یک رنگ وسعت عجیبی به دیوارها می دهد، چرا که نقاشی سقف به عنوان دیوار ششم شناخته می شود که همرنگ دیوارها رنگ آمیزی می شود. رنگ آمیزی از کف تا سقف اتاق با یک نوع رنگ، دیوارها را طولانی تر می کند و اتاق را بسیار بزرگتر نشان می دهد.

رنگ آمیزی دیوارها و سقف به این معنی نیست که همه چیز باید یک رنگ باشد. می توانید از رنگ های متفاوت برای دیوارها و سقف استفاده نمایید.

 

5. طاقچه های روی دیوارهای جلو آمده

طاقچه ها به دلیل تنوع و ظرفیت کافی برای فرصت های سبک، اعتبار کافی دریافت نمی کنند. رنگ فقط می تواند بر عظمت آنها تأکید کند، خواه افزودن یک رنگ بزرگ، منطقه بندی یک فضا یا ترکیب الگوها در اتاق.

قفسه کامل

یکی از رایج ترین روش های استفاده از دیوارهای جلو آمده، قفسه بندی سفارشی است. این به شما این امکان را می دهد تا نحوه چیدمان این قفسه ها با استفاده از رنگ بیشتر نمایان کنید. این که آیا فقط دیوار پشت قفسه ها را با سایه یا رنگ متفاوت رنگ آمیزی کنید یا کل را برای یک پایان کامل نقاشی کنید.
 
 
تصویر بالا نمونه ای از چیزی است که کمی متفاوت از طاقچه استاندارد شما است.
 

منبع:

mybespokeroom

 

مقالات مرتبط

راهنمای انتخاب پالت رنگ ساختمان

انتخاب مناسب پالت رنگ ساختمان در دکوراسیون داخلی، وابسته به نوع اتاقی دارد که مدنظر [...]

طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان

در خانه های مدرن به وضوح می بینیم که مردم علاقه ی خاصی به رنگ [...]

انواع نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان یکی از موضوعات هیجان انگیزی است که اخیرا چشم های مرا رو به [...]

5/5 - (4 امتیاز)
Call Now Button