طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان

طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان

در خانه های مدرن به وضوح می بینیم که مردم علاقه ی خاصی به رنگ ها دارند. با استفاده از رنگ هایی که طراوت و شادابی را به ارمغان می آورد، می توانید توجیه کافی برای استفاده ی عموم مردم از رنگ های نقاشی ساختمان برای رنگ آمیزی ساختمان و رنگ كردن ديوار خود داشته باشید.

پاشیدن لایه ایی از رنگ به دیواره های خانه، توسط خودتان یا یک نقاش کار سریع ترین و ارزان ترین راه برای تازه سازی و تقویت فضای داخلی خانه است.

از آنجایی که دیوارها، پتانسیل تبدیل شدن به مرکز و نقطه ی کانونی در فضا را دارند، بنابراین توجه به آن ها شایسته و بسیار حائز اهمیت است.

با کمی سلیقه و استفاده از طرح های جدید نقاشی ساختمان روی دیوارها می توانید، آن ها را به نقاط برجسته ایی در کل خانه تبدیل نمایید.

استفاده از رنگ برای دیوارها، به وضوح فضای داخلی ساختمان را دستخوش تغییرات دلچسبی می کند که علاوه بر فضایی مطلوب، روحیه ای مثبت را در ما به ارمغان می آورد.

بنابراین، چه درنوسازی یک آپارتمان قدیمی و چه در یک آپارتمان جدید، رنگ آمیزی دیوارهای محل زندگی فعلی شما در اولویت قرار می گیرد.

هزینه های خدمات رنگ آمیزی دیوار و بازسازی ساختمان را می توانید از نقاشکار بپرسید.

طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان

  1. طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان برای اتاق خواب
  2. طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان برای اتاق نشیمن یا پذیرایی
  3. طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان برای سالن یا هال
  4. طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان با شابلون
  5. رنگ طرح دیوار بافت
  6. طرح های ساده رنگ كردن ديوار
  7. نقاشی آسان برای طراحی دیوار
  8. ایده های طراحی رنگ كردن ديوار با نوار
  9. راهنمای ساده برای انتخاب رنگ دیوار مناسب

طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان برای اتاق خواب

برای اینکه حداکثر رضایت را از  فرآیند رنگ آمیزی ساختمان خود در فضای اتاق خواب داشته باشید، نقاشی اتاق خود را به گونه ای جذاب و دلچسب آغاز کنید.

رنگ آمیزی دیوارهای اتاق خواب یکی از ارزان ترین و ساده ترین روش هایی است که می توانید فضای اتاق خواب خود را با بهترین قیمت نقاشی ساختمان شخصی سازی نمایید. بنابراین شما در نقاشی دیوارهای اتاق خواب خود، از سقف گرفته تا کف، استقلال کامل دارید.

برای اینکه حداکثر ارزشمندی را به طرح رنگ آمیزی شده اتاق خود دهید، مطمئن شوید که به جز دیوارها، جای دیگری را نقاشی نکنید.

استفاده از رنگ های مات که دارای بافتی برای طراحی نقاشی دیواری هستند، می تواند انتخابی مناسب برای اتاق خواب شما باشد.

رنگ های سایه دار و گرم  مانند تصویر پایین، می تواند اتاق خوابی آرام و دنج را به شما هدیه دهد.

طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان

در تصویر زیر یک دیوار با  طرح رنگ آمیزی جدید آبی و طرح لانه زنبوری را در اتاق خواب مشاهده می کنید که می توانید برای رنگ كردن ديوار از این رنگ ها استفاده نمایید.

طرح جدید رنگ آمیزی ساختمان

استفاده از رنگ آمیزی با نقاشی با رنگ روغن، اتاق خواب با طرح راه راه، تفاوت شگرفی در دیوارهای اتاق خواب به وجود می اورد.

طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان

در تصویر زیر می توانید یک اتاق خوابی را مشاهده نمایید که در آن از طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان به کار برده شده است. فضای اتاق با کنتراست هایی از رنگ سبز به صورت سایه روشن، ظرافت و زیبایی منحصر به فردی را به فضای اتاق خواب بخشیده است.

طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان

ترکیبی خلاقانه از طرح های جدید نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک دیواری رنگارنگ که روی یک دیوار بلوک رنگی ثابت در یک اتاق خواب اصلی نقاشی شده است در تصویر زیر نمایان است.

طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان

طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان برای اتاق نشیمن

وقت آن رسیده است که برای دیوارهای اتاق نشیمن خود از طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان استفاده نمایید تا به آن هویتی منحصر بفرد ببخشید و آن را در انظار برجسته نمایید.

از آنجایی که اتاق نشیمن، پر مصرف ترین اتاق هر خانه ایی است، بنابراین تزئین و آراستن آن برای هر صاحبخانه ایی ضروری است.

استفاده از رنگ های مینا و امولسیون، برای اینکه ناحیه ایی روشن و جسورانه را در فضا به وجود بیاورد، بهترین گزینه برای طراحی دیوارهای اتاق نشیمن می باشند.

در ادامه به ایده های خلاقانه ایی که به عنوان طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان نام برده می شوند، آورده شده است که توجه شما را به آن ها جلب می کنیم.
به دنبال یک سایه آبی کمرنگ بروید و یک طرح رنگی مشابه را دنبال کنید تا حالت اصلی طراحی ایجاد شود.
طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان
یک الگوی تزئین شده با پس زمینه آبی تیره تزئین شده به رنگ طلایی در این فضا، روحی تازه به زندگی می دمد. برای اینکه ایده های متنوعی از رنگ كردن ديوار با رنگ آبی را مشاهده نمایید توصیه می کنیم به مقاله ایده های رنگ آمیزی دیوار با رنگ آبی سری بزنید.
طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان
رنگ آمیزی این اتاق نشیمن به شکلی است که می توانید در آن از مبلمان رنگی یا متضاد با بافت های مختلط استفاده کنید.طراحی جدید رنگ آمیزی ساختمان
اگر تصور می کنید نقاشی دیوار اتاق نشیمن شما خیلی چشمگیر و مورد توجه نیست. می توانید برای جلوه و زیبایی بیشتر آن، از این رنگ بافت دار که مناسب اتاق شماست استفاده کنید.
یک دیوار برجسته مانند این دیوار با رنگ روشن، نه تنها فضای شما را شیک و سرزنده نشان می دهد، بلکه شخصیتی دوست داشتنی از فضای شما را نیز منعکس می کند.

طرح های رنگ آمیزی دیوار برای هال

انتخاب رنگ پررنگ و زنده برای دیوارهای هال خانه می تواند جدیدترین پیشرفت در نقاشی ساختمان خانه باشد.
اگرچه طرح های رنگی و الگوها می توانند از روشن تا کسل کننده و از رنگارنگ تا یکنواخت متفاوت باشند، اما ایده این است که کاری را انجام دهید که شما را خوشحال می کند و بازتاب افکار شما است. طرح های نقاشی هال، حال و هوای مثبتی ایجاد می کند و فضایی پویا را در خانه شما ایجاد می کند.
برای ایجاد جلوه ای جسورانه در انتخاب دکوراسیون خود، این طرح نقاشی روی دیوار را با سایه روشن و تیره همرنگ امتحان کنید. این ترکیب رنگ سبز و آبی در کنار یکدیگر برای سالن و یا هال خانه ی شما عالی است زیرا از سایه پرده پیروی  می کند.
طزح های جدید در رنگ آمیزی ساختمان
ترکیبی کلاسیک و شگفت انگیز از زرد کم رنگ و قهوه ای تیره که نمایی به رنگ بنفش را به ما میدهد، ظاهری چشم نواز و عاشقانه به سالن شما می بخشد. علاوه بر این، پنجره عظیم کنار دیوار تیره رنگ، اجازه می دهد تا مقدار زیادی نور طبیعی خورشید وارد شود و فضا را روشن تر و تازه تر می کند.
واژه های نرم و ظریف این سالن را می توانند کاملاً توصیف کنند. رنگ آبی پودری به آرامش و راحتی کمک می کند و کل ظاهر خانه را به هم پیوند می دهد.
رنگ های آبی دیوارها و مبلمان چوبی بیانی فوق العاده را تضمین می کند. این طرح از نقاشی ساختمان، فضایی مدرن ایجاد می کند که سطح خانه را یک درجه افزایش می دهد.
نقاشی دیواری که فوق العاده باطراوت و پر جنب و جوش برای هال شما است. دیوار تیره کنتراست با دیوارهای سفید اطراف ایجاد می کند و نور را منعکس می کند تا دیوارها را روشن تر کند.

طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان با شابلون

صدها طرح شابلون آماده در بازار وجود دارد که می توانید دیوارها را با آنها رنگ آمیزی کنید. تکنیک شابلون آسان است و نتایج حاصل از آن باعث می شود که به خلق خود افتخار کنید.
طیف گسترده ای از الگوها و طرح ها از جمله الگوهای شابلون زیبای گل و شاخ و برگ به شما امکان می دهد دیوارهای خود را تزئین کرده و جلوه ای شخصی به آنها بدهید.
از ایده های زیر استفاده کنید و یک دیوار برجسته خیره کننده را با این طرح ها به ارمغان بیاورید.
این نقاشی انتزاعی روی دیوارها ظاهری آراسته و زیبا به کل اتاق می بخشد. رنگ طلایی، برخلاف بنفش پر رنگ، کاملا رو این دیوار برجسته شده است.
برگ های نخل انتزاعی که با استفاده از شابلون در رنگ های خاموش کشیده شده اند، راهی عالی برای دعوت طبیعت به اتاق نشیمن شما است.
الگوی پیچیده شابلون دار در رنگ های مختلف به عنوان یک پس زمینه مناسب عمل می کند. این یک راه عالی برای شکستن یکنواختی فضای سبز است.
این طرح رنگ دیوار با شابلون جلوه ای دلپذیر به خانه می بخشد. آینه ای با قاب چوبی روی دیوار قرار گرفته است و جذابیت بیشتری به آن می بخشد.
طراحی نقاشی دیواری جسورانه و پرانرژی و برداشتی شیک از شابلون های سنتی گل، جذابیت بصری دارد و فضا را کاملاً زنده می کند.
 
منبع:
buildingandinteriors

مقالات مرتبط

4.7/5 - (32 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button