درباره استادکار نقاشی ساختمان

سلام…

من مرتضی زارع، متولد سال 1365 از تهران، از سال 1380 تا کنون در حرفه ی نقاشی ساختمان مشغول به کار هستم. از آنجایی که نقاشی ساختمان حرفه ی پدرم بود، متوجه شدم که در این حرفه استعداد دارم و علاقه ی شدیدی در من برای شروع تخصصی نقاشی ساختمان به وجود آمد.

از آنجایی که همیشه در خانواده از سلیقه ای که داشتم چه در کار و چه در تمام مسائل زندگی مورد تشویق قرار می گرفتم، کارم را بصورت حرفه ای پیش گرفتم و خدا را شاکر هستم که پروژه های بسیار زیادی از قبیل پروژه های نقاشی ساختمان شرکتی، دولتی و شخصی گرفته تا اماکن عمومی، بانک ها و…. که بسیار متعدد بوده و برای من هرکدام نتیجه و تجربه بسیار مهم و مفیدی به ارمغان آورده است.
از همان زمان من با پدرم پروژه ها را یکی بعد از دیگری با موفقیت به اتمام می رساندیم که استفاده ازتجربه بالای پدرم در این راه، بسیار زمینه ساز پیشرفت های بزرگ در زمینه کاری برای تیم ما شد.
با گذشت 20 سال از آن زمان هنوز هر لحظه در حال يادگيری هستم و تمام سعی و تلاشم برای بدست آوردن رضایت خودم از کاری که انجام میدهم و رضایت مشتریان عزیزمان از کار انجام شده می باشد.
بزرگترین افتخار مجموعه نقاشکار رضایت صد در صدی مشتری هایمان از تیم هنری مان می باشد.
خدا را شاکر هستیم که جلب رضایت انسان ها در اولویت اصلی گروه هنریمان می باشد.
از آنجایی که استادکاران با تجربه و متعهد به تمامی اصول در حال همکاری با ما می باشند دیگر هیچ نگرانی از بابت فعالیت در هیچ زمینه ای را نداریم.

گروه هنری نقاشکار، ارائه دهنده ی انواع خدمات نقاشی ساختمان از جمله:

1- نقاشی ساختمان با رنگ روغن

2- نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

3- نقاشی ساختمان با کنیتکس

4- نقاشی ساختمان با سیلر و کیلر

5- رنگ آمیزی استخر

6- گچبری و پتینه کاری

7- انواع کاغذ دیواری

کارت الکترونیکی سوابق و مدارک مهارت آموزی

با اسکن بر روی بارکد این کارن می توانید از تمامی مهارت هایی که دوره های آن را به صورت آکادمی سپری کردم مطلع شوید.